نکات اساسی در عکاسی بارداری
سپتامبر 14, 2020
ژست عکس بارداری
سپتامبر 20, 2020

نحوه عکاسی بارداری در منزل

عکس گرفته شده در منزل بسیار حالت صمیمی وخانوادگی دارد و جذابیت فوق العاده ای دارد.
بعضی وقت ها سادگی بهترین است. منزل خانواده ای که منتظر نوزادشان هستند می تواند یک مکان عالی برای عکاسی و در عین حال یک فضای کاملا گرم خانوادگی وخودمانی ترباشد.
عکاسی بارداری در منزل از این جهت اهمیت دارد که مادر باردار با خیال راحت می تواند لباس ها و پوشش های مختلف را امتحان کند و نیازی برای جابجایی نیست و مادران برای عکاسی بارداری به استراحت بیشتری نیازمند هستند.
خانه یا منزل جای است که کودک در آن رشد می کند و بزرگ و بزرگ تر می شود. برای عکاسی بارداری، منزل مکان مناسبی خواهد بود.
این موضوع می تواند عکس های طبیعی تری خلق کند و قطعاً کودک در آینده با دیدن آن ها می تواند احساس نزدیکتری به زمان بارداری مادرش احساس کند.
خوشبختانه عکاسی بارداری در منزل باحضور پدر در خانواده به عنوان حامی خانواده حس قوت قلب مادر باردار و درکنار هم حضور داشتن در یک خانواده ر انمایان می سازد.
حضور پدر در خانه میتواند ایده های متنوعی در عکاسی از مادر باردار را فراهم سازدوعکهای گرفته شده حالت بسیار گرم صمیمی ساده و در محیطی طبیعی و واقعی را نمایان میکندو مطمئنا این عکس ها در آینده می تواند خاطرات جذاب تری و بیشتری را تداعی کندوبه نسبت عکاسی درفضای تقریباً غیر طبیعی آتلیه حس بهتری خواهد داشت.
ژست های مادر باردار در خانه علاوه بر فیگورهای معمول بارداری میتواند متنوع تر باشد به طور مثال مادر باردار به انجام کار ی در خانه مشغول است (آشپزی) و ژست او به گونه ای است که گویا متوجه عکاس نیست و عکس گرفته شود. که این نوع عکاسی که عکاسی بی هوا یا کاندید نامیده می شود، میتوان عکس برداری کرد.
همچنین میتوان در اتاق خواب اینده کودک در کنار اسباب بازیها و دکور اتاقش و وسایل سیسمونی عکسهای بینظیری از مادر باردار گرفت و اتاق خواب کودک یکی از پس زمینه های عکس ها باشد.
با استودیو شایان همراه باشید...

6 دیدگاه ها

 1. مینو گفت:

  مطالب این مقاله ایده های خوبی بهم داد
  ممنون از آتلیه شایان

 2. سحر گفت:

  سلام مطالب سایتتون کاربردین و خیلی بهم گمگ کرد
  ممنون

 3. شیما گفت:

  برای عکاسی بارداری چه زمانی مناسب است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *