آتلیه عکس کودک شایان, آتلیه عکس کودک, عکاسی کودک ,آتلیه کودک
راهنمایی ها و نکاتی برای گرفتن عکس های سلفی/selfy بهتر
ژانویه 9, 2017
آتلیه عکس کودک شایان | دانستنیهای عکاسی
وقتی هنر عکاسی زیبایی های کودکی را به تصویر میکشد…
ژانویه 9, 2017

دنیایی متفاوت در عکاسی ۳۶۰ با موبایل

آتلیه عکس کودک شایان | دنیایی متفاوت در عکاسی

آتلیه عکس کودک شایان | دنیایی متفاوت در عکاسی

دنیایی متفاوت در عکاسی ۳۶۰ با موبایل اکثر ما عکس های فوق العاده ی ۳۶۰ درجه را دیده ایم.عکس هایی که شما در ان محیط پیرامونتان را در یک قاب سه بعدی نشان میدهید و از دنیای تخت عکس های قدیمی و تخت فراتر میرویم…

عکس ۳۶۰ درجه را می‌توانید در شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های مختلفی از جمله فیس بوک و سانرین ویو به اشتراک بگذارید. خبر خوب در این مورد این است

که بر خلاف فیلم های ۳۶۰ درجه,عکس های ۳۶۰ درجه حتی با گوشی های موبایل نیز امکان ساخته شدن دارند.
در ابتدا ی کار شما برا ی گرفتن عکس ۳۶۰ درجه نیاز به یک اپلیکیشن عکاسی

خوب موبایل دارید، ولی بیشتر پلتفرم‌ها با بیشتر اپلیکیشن‌های عکاسی سازگار هستند

عکاسی:

نرم افزاری که بیشترین کاربرد را در این زمینه دارد,اپلیکیشن استریت ویو street view
میباشد که بسیار پرکاربرد نیز میباشد. همچنین میتوانید از حالت Photo Sphere

در اپلیکیشن دوربین پیش‌فرض اندروید یا حالت Surround Shot در برنامه ی پیش فرض دوربین های گوشی های سامسونگ نیز استفاده کنید.

آتلیه عکس کودک شایان | دنیایی متفاوت در عکاسی
برای شروع گرفتن عکس پانوراما گزینه ی نارنجی رنگی که یم بعلاوه وسط ان دارد را لمس کرده و سپس گوشی خود را به سمت نقاط راهنمای نارنجی که دوربین عکاسی گوشی تان برای شما در نظر گرفته هدایت کنید.به عبارت دیگر مکان ایستادن شما باید ثابت بوده و فقط بچرخید تا نقاط هدایت گر نارنجی که دوربین برای راهنمایی شما در نظر میگیرد را کاور کنید.

خوبی این نرم افزار اینست که خودش در این مرحله عکس را از نقاط راهنما گرفته و  به عنوان عکاس، عکس را برای شما به صورت خودکار میگیرد. بعد از اینکه این مرحله به اتمام رسید و شما تمام نقاط نارنجی رنگ راهنما را نیز به گوشی شناساندید,بازهم گوشی دوربین شما هوشمندی خود را ثابت کرده و تمام عکس های گرفته شده را در قالب یک عکس ۳۶۰ درجه به هم متصل میکند.سعی کنید نرم افزار GOOGLE PHOTOS را نیز نصب کنید تا برای نمایش عکس ۳۶۰ درجه به شکل صحیح مشکلی نداشته باشید.

آتلیه عکس کودک شایان | دنیایی متفاوت در عکاسی
بعد از اتمام کار میتوانید نتیجه ی کار را با کشیدن عکس تان به اطراف ببنید و زوایا و نقاط مختلف عکس ۳۶۰ درجه ی خود را بررسی کنید. اگر از Google Photos در مرورگر اینترنت استفاده می‌کنید می‌توانید با گرفتن و کشیدن عکس توسط ماوس این کار را انجام دهید. 

در این برهه ی زمانی اندروید از رقیب سرسخت خود در بخش عکس های پانوراما یا ۳۶۰ درجه بهتر عمل کرده و قابلیت های بیشتری ارایه میدهد.در عوض فیسبوک قادر است عکس‌های پانورامای آیفون را همانند یک عکس ۳۶۰ درجه پردازش کند که برای اپل مزیت بزرگی محسوب میشود. این مقدمه برای طرفداران مبتدی عکس های ۳۶۰ درجه میتواند قابل قبول باشد ولی اگر طرفدار جدی تر این سبک عکاسی هستید میتوانید با خرید یک دوربین ۳۶۰ درجه,علاوه بر گرفتن عکس ۳۶۰ درجه حرفه ای تر، فیلم های جذاب ۳۶۰ درجه نیز بگیرید.

در ادامه چند عکس ۳۶۰ درجه ی حرفه ای تر را برای شما اماده کردیم

آتلیه عکس کودک شایان | دنیایی متفاوت در عکاسی

آتلیه عکس کودک شایان | دنیایی متفاوت در عکاسی

آتلیه عکس کودک شایان | دنیایی متفاوت در عکاسی

با آتلیه عکاسی کودک و بارداری شایان همراه باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *