رنگی کردن عکس های سیاه و سفید
می 18, 2018
لباس مناسب در عکاسی بارداری
سپتامبر 12, 2020

ایده های منحصر به فرد در عکاسی بارداری

امروزه بارداری را به عنوان یک معجزه الهی می دانند و بسیاری بر این باورند که باید از این روزهای زیبا عکس گرفت و از آن یک خاطره خوب ساخت و این لحظات شیرین و تکرار نشدنی زندگی را ثبت و جاودانه کرد عکاسی بارداری اولین عکس کودک در صفحه البوم زندگیش خواهد بود.
مادران تمایل دارند که در ماه های مختلف بارداری که جنین رشد می کندوتغیرات بدنی همراه با رشد جنین دارندوبرآمدگی حاصل از وجود فرزند در بدنشان نمایان میشود عکسهای متفاوتی از خود بگیرند و این دوران را ثبت کند.
در هنگام عکاسی دوران بارداری وجود همسر و یا فرزندان دیگر خانواده در عکسها حس زیباتری ازاین دوران خانواده را به ارمغان می آورد.
هدف از عکاسی بارداری ثبت لحظات خاص در زندگی مادران باردار و خانواده های آن ها است، عکس های بارداری را هم می توان در استودیو عکاسی شایان، فضای سرپوشیده یا فضای باز به ثبت رسانید. اگر تصمیم دارید عکاسی داخل استودیو عکاسی شایان برگزار شود می توانید دکورها ی مدنظرتان را انتخاب کنید و عکاسان حرفه ای از شما مادر باردار به عنوان محور اصلی عکس خواهند گرفت.
اگر انتخاب فضای باز داشته باشیدمی توان در یک باغ، کنار یک استخر ساحل دریا یا هر جای دیگری عکس برداری را انجام داد.
سعی کنيد تا از قبل با نور موجود فضای باز آشنايی پيدا کنيد و دریابید که چه زمانی از روز برای عکاسی مناسب است بهتر است عکاسی بارداری در فضای باز در معرض نور طبيعی انجام گیرد عکاسی اوایل صبح یا یکی دو ساعت قبل از غروب خورشید بهترین زمان عکسبرداری در فضای باز است.
ایده استفاده از رنگ غالب فصلی که در ان هستید بسیار زیبا خواهد بود
هر فصل علائم و ویژگی های خاص خود را دارد. اگر عکاسی در فصل پاییز را انتخاب می کنید به دنبال جایی پر از شاخ و برگهای رنگارنگ باشید تا از زیبایی های طبیعی بهره ببرید برای عکاسی بارداری در زمستان می توانید یک مکان برفی پیدا کنید.
احتیاجی نیست در فصل بهار گل ها را به استودیو بیاورید، خودتان می توانید با پیدا کردن یک مکان زیبا و پر از گل مثل چمنزار یا گلخانه عکسهایی زیبا بگیرید.
ایده زیبای دیگر برای دوران بارداری عکاسی ماهیانه است که از این سفر 9 ماهه ، مستند سازی شود. واین ماراتن عکاسی را با یک تصویر از نوزاده به دنیا آمده‌ی خود تکمیل کنید
با آتلیه تخصصی کودک و بارداری شایان همراه باشید

2 دیدگاه ها

 1. مهدی محمدی گفت:

  بهترین زمان در روز برای عکاسی بارداری چه زمانی است؟

  • عکاسی شایان گفت:

   با سلام
   این مورد بستگی به حالات فیزیکی و روحی مادر دارد،این که چه زمانی از روز روحیه و انرژی بیشتری و بالاتری دارید را با ما در میان بگذارید تا بهترین زمان ممکن را برای عکاسی با شما هماهنگ کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *