آتلیه کودک (6 تا 12 ماهه)

بهترین سن برای عکاسی کودک بازه ی زمانی شش تا دوازده ماه ,زمانی که کوچولوی دوست داشتنی می تواند بنشیند,مقداری کمرش سفت شده و توانایی حفظ تعادل خود را روی زمین و داخل دکور های آتلیه عکاسی شایان را دارا می باشد. از طرفی چون هنوز توانایی کاملی در راه رفتن ندارد,مهار آنها در دکور ها راحت تر بوده و از دکور ها خارج نمی شوند.
خندیدن انها راحت بوده و در مجموع عکسهای کودکان در این سن بسیار شیرین و مطلوب از آب در میاید.البته باید به این نکته توجه کرد که هر کودکی با کودک دیگر از نطر خلق و خو متفاوت بوده و شرایط برای هر کوچولو متفاوت است.
ما در آتلیه کودک شایان با دکور های جداب و طبیعی و کادری با حوصله و با اخلاق سعی میکنیم بهترین خاطرات را از شیرینی این برهه از سن کوچولوی شما عزیزان ثبت کنیم.

نکته هایی در رابطه با عکاسی کودک

• سعی کنید چند دست لباس در رنگ های مختلف برای کوچوتون در روز عکاسی برای ست شدن با رنگ دکور و بک گراند های مختلف به همراه داشته باشید.
• اگز اساب بازی یا وسیله ایی که دوست دارد در دکور عکاسی کودک به یادگار بماند همراه داشته باشید
• سعی کنید در حد امکان کودکتان را در روز عکاسی و قبل از امدن به اتلیه حمام نکنید چرا که معمولا کودکان بعد از رفتن به حمام بد اخلاق شده و در نتیجه ممکن است نتیجه ی مطلوبی برای عکاسی حاصل نشود.

شرایط رزرو وقت

برای رزرو وقت و هماهنگی برای عکاسی لطفا از دو الی سه هفته قبل با آتلیه عکاسی شایان تماس گرفته تا همکاران ما بهترین زمان را برای وقت عکاسی با شما عزیزان ست کنند.

2 دیدگاه ها

  1. شیما گفت:

    با توجه به این که ذکر کردین باید از دو الی سه هفته قبل وقت رزرو شود اگر بخوام زودتر وقت بدین بهم امکانش هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *