آتلیه کودک(یک تا سه سال)

نکته هایی در رابطه با عکاسی کودک

• سعی کنید چند دست لباس در رنگ های مختلف برای کوچوتون در روز عکاسی برای ست شدن با رنگ دکور و بک گراند های مختلف به همراه داشته باشید.
• اگر اساب بازی یا وسیله ایی که دوست دارد در دکور عکاسی کودک به یادگار بماند همراه داشته باشید.
• سعی کنید در حد امکان کودکتان را در روز عکاسی و قبل از آمدن به آتلیه عکاسی شایان حمام نکنید چرا که معمولا کودکان بعد از رفتن به حمام بد اخلاق شده و در نتیجه ممکن است نتیجه ی مطلوبی برای عکاسی حاصل نشود.
رشد کودکان همواره با سرعت زیادی انجام می شود که گاهی اوقات با چشم بر هم زدنی میبینیم کودک ما به سن مدرسه و حتی نوجوانی رسیده بدون اینکه ما متوجه این تغییر روند رشدشان شده باشیم.عکاسی یکی از راه هایی است که بتوانم این تغییر و روند رشد کودک عزیزمان را ثبت و جاودانه کنیم تا با نگاه کردن به این تصاویر همراه طعم شیرینی و حس و حال این برهه ی زمانی از کودکی فرزندمان را ثبت و همیشگی کنیم.
گرچه سن یک تا سه سالگی کودکان را شاید بتوان یکی از دشوار ترین بازه های زمانی برای عکاسی کودکان در نظر گرفت,چراکه کودک در این سنین مقداری لجباز شده و ممکن است خیلی به حرف پدر مادر گوش ندهد، از طرفی چون قابلیت راه رفتن پیدا میکند ممکن است از دکور ها خارج شود.

ما در آتلیه کودک شایان با کادری با حوصله و صبور تمام سعی خود را میکنیم که بهترین رابطه را با کوچولوی عزیز شما برقرار کرده تا بهترین نتیجه را از پرسه ی عکاسی حاصل کنیم.

شرایط رزرو وقت

برای رزرو وقت و هماهنگی برای عکاسی لطفا از 2 الی 3 هفته قبل با آتلیه شایان تماس گرفته تا همکاران ما بهترین زمان را برای وقت عکاسی با شما عزیزان ست کنند.

2 دیدگاه ها

  1. مهدی سهرابی گفت:

    ممنونم بابت اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *