آتلیه بارداری

یکی از شیرین ترین حس ها و لحطاتی که هر خانم یا آقایی در طول دوران زندگی خود تجربه میکند مطمئنا دوران پر احساس و ناب بارداری است که همراه با یک حس دلنشین و جدید نسبت به همدیگر و همچنین کوچولوی تازه شکل گرفته در رحم مادر است.
در آتلیه کودک شایان ما سعی میکنیم این لحظات بی تکرار و خاطره انگیز را در محیطی صمیمی برای شما عزیزان ثبت و همیشگی کنیم تا در اینده هم با مرور عکس های دوران بارداری تان همواره خاطره این حس زیبا برایتان زنده و قابل لمس باشد.

شرایط و زمان مناسب عکاسی بارداری:

بهترین زمان برای عکاسی بارداری بین ماه های هفت تا هشت ماهگی میباشد چراکه شکم مادر در این ماه ها فرم مطلوبی برای عکاسی پیدا کرده و کاملا مشخص میباشد.
از طرفی در این ماه ها فشار کمتری برای گرفتن فیگور های مختلف به مادر وارد آمده، منعطف تر بوده و دارای توان حرکتی بیشتری می باشد.همچنین مامانای گل حس و حال و روحیه بهتری را در این ماه ها نسبت به ماه اخر تجربه میکنند.
علیرغم توضیحات بالا قبل از تصمیم برای عکاسی بارداری حتما با پزشک خود مشورت کنید تا مناسبترین زمان برای عکاسی بارداری برایتان مشخص شود.
همچنین برای گرفتن بهترین نتیجه سعی کنید روزی را برای عکاسی بارداری انتخاب کنید که در ارامش و به دور از استرس های روزمره یا زمانبندی محدود و فشرده قبل یا بعد از از تایم عکاسی بارداری هستید تا پروسه ی عکاسی و تصاویر شما به بهترین نحو خاطره ساز شود.

شرایط رزرو وقت و نوبت دهی و مدت زمان عکاسی

برای رزرو وقت حتما از دو الی سه هفته قبل با آتلیه شایان تماس گرفته تا وقت های خالی موجود را با ما بررسی کنید که بهترین زمانبندی ممکن برای عکاسی شما عزیزان انجام شود.
عکاسی بارداری پروسه ایی به نسبت راحتی بوده و زمان خیلی زیادی را نمیگیرد.با توجه به این نکته به طور میانگین ما برای هر دوره عکاسی بارداری دو ساعت زمان را اختصاص میدهیم.بدیهی است که در صورت تمایل شما عزیزان و انتخاب دکور یا عکس های بیشتر، این زمان نیز میتواند طولانی تر باشد.

لوازم مورد نیاز برای عکاسی بارداری

• لباس جذبی که فرم شکم شما را بهتر نمایش دهد
• لباس جین یا اسپرت ست با همسرتان که میتواند همرنگ یا متضاد باشد
• عکس سونوگرافی کوچولو
• لباس های صفر نوزاد
• کفش نوزاد به همراه اساب بازی هایی که میخواهید در عکس هایتان باشند
• لباس توری یا حریر جلو باز(در صورت تمایل)
• تل، کلاه یا تاج متناسب و همرنگ با لباستان
• سعی کنید لباس خیلی شلوغ و خیلی گشاد نپوشید چرا که فرم شکم را به خوبی نمایش نمی دهد و همچنین از سادگی و تمرکز عکس بروی سوژه کم میکند.
• علاوه بر موارد بالا، شما می توانید از لباس های بارداری موجود در آتلیه تخصصی کودک، نوزاد و بارداری شایان نیز استفاده کنید.

2 دیدگاه ها

  1. مهدی گفت:

    سایت قشنگی دارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *