آتلیه

کیفیت خدمات و چاپ

ما در آتلیه شایان بر آنیم که بهترین خدمات و کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهیم.ازین رو تمامی چاپ های ما در لابراتوار تخصصی چاپ عکس,روی بهترین نوع کاغذ عکس (کاغذ ابریشمی) و مواد اولیه پرینت گرفته می شود تا عکس های شما عزیزان در طول زمان دستخوش تغییر رنگ نشده و همچنان کیفیت مطلوب خود را حفظ کند.
همینطور در مورد آلبوم دیجیتال،تخته شاسی و سایر محصولات خود نیز همواره سعی داریم مرغوبترین نوع اجناس را تهیه کرده تا تعهد خود را نسبت به کیفیت خدمات خود تضمین کنیم.

پرسنل متعد و صمیمی

یکی از مهمترین نکته ها در مورد عکاسی کودک و عکاسی نوزاد، وجود عشق به کودکان این فرشته های کوچولو و همچنین صبر و بردباری پرسنل عکاسی و آتلیه برای گرفتن بهترین نتیجه می باشد. ما در آتلیه کودک شایان سعی میکنیم با کادری مجرب و اموزش دیده همینطور با حوصله و علاقه مند به کودک بهترین تجربه ی عکاسی را برای شما و کوچولوی عزیزتون به شما هدیه بدهیم.

بهترین کیفیت به همراه مناسب ترین قیمت

تمام سعی ما در آتلیه کودک شایان بر این است که بهترین کیفیت را در کنار مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

استفاده از فلاش های بی ضرربرای کودکان

ما برای عکاسی در آتلیه کودک شایان از نورها و فلاش های بی ضرر برای کودکان و نوزادان استفاده میکنیم.این فلاش های در همه جای دنیا برای این شاخه از عکاسی استفاده میشود و مشکلی برای چشمهای دلبندان شما ایجاد نمی کند.

دکور های متنوع و طبیعی

در آتلیه کودک شایان ما از دکورهای طبیعی استفاده می کنیم چرا که حس طبیعی عکس حفظ شده و در طول زمان نیز عکس ها بر خلاف تصاویر طراحی شده قدیمی به نظر نمی رسند.

آشنایی با محیط آتلیه نوزاد و آتلیه کودک

آتلیه شایان با در نظر گرفتن مواردی از قبیل ایده و ژست مناسب عکاسی برای نوزادان و کودکان دلبند شما و همچنین سن مناسب برای عکاسی به نظرخواهی از والدین در مورد زمان مناسب با توجه به حال نوزاد و کودک می پردازد. کادر آتلیه شایان با در نظر گرفتن اصول روانشناسی در ارتباط با کودک و نوزاد شما سعی در ثبت لحظاتی خاطره انگیز را برای شما دارد.


آشنایی با محیط آتلیه بارداری

آتلیه شایان با داشتن کادری مجرب و متعهد در زمینه عکاسی بارداری در تلاش جلب رضایت شما است. برای گرفتن بهترین نتیجه و اطلاع از همراه داشتن وسایل مورد نیاز برای عکاسی بارداری با آتلیه شایان تماس گرفته و همچنین شما می توانید با مراجعه حضوری نمونه عکس های بیشتر و همچنین محیط آتلیه را مشاهده کنید.

2 دیدگاه ها

  1. محمد گفت:

    سایت کامل و خوبی دارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *