آتلیه عکس کودک شایان | مموری SD یک ترابایتی
با مموری SD یک ترابایتی/sandisk 1 tb آشنا شوید
ژانویه 7, 2017
آتلیه عکس کودک شایان | بهترین دوربین های عکاسی ضد آب
بهترین دوربین های عکاسی ضد آب را بشناسید
ژانویه 7, 2017

povie گجتی برای ویدیو های سلفی با دستان ازاد

آتلیه عکس کودک شایان | دانستنیهای عکاسی

آتلیه عکس کودک شایان | دانستنیهای عکاسی

povie گجتی برای ویدیو های سلفی با دستان ازاد Povie گوشی هوشمند شمار ا به یک گردنبند برای گرفتن اولین ویدیو شخصیتان با دستان ازاد تبدیل میکند:

دنیای تکنولوژی با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت و گسترش است و هر چند وقت یکبار شاهد یک گجت یا تکنولوژی جدید هستیم که هرچند ممکن است در وهله ی اول عجیب به نطر برسند، ولی در اینده ممکن است به قسنمتی ار لوازم و وسایل شخصی یا خانه  ی من تبدیل شوند.

با فراگیر شدن عکس های سلفی، می شود گفت با این گجت عجیب ولی جالب میتوانیدبه ونیای ویدیو های سلفی به شکل ویژه ای وارد شوید.

Povie در نگاه اول یک ابزار مضحک و مسخره به نطر میاید که به نطر میرسد کسی برای خرید ان اقدام نخواهد کرد، چرا که فکرم می کنید چه کسی دوست دارد به این شکل و شمایل با گوشی خود کار کند و ظاهر شود؟!چقدر کار کردن با ان راحت است؟

و حتی اینکه ایا به درستی میتوانید انرا کنترل کنید؟!!!

آتلیه عکس کودک شایان | دانستنیهای عکاسی

ولی در عین حال وقتی حجم انبوه عکس های سلفی و ادوات انها را میبینیم این سوالات در ذهنمان کمرنگ شده و به این نتیجه میرسیم که این گجت اینده ی خوبی پیش رو دارد.همچنین هر ابزاری در اوایل معرفی دارای ضعف هایی میباشد که به مرور زمان رفع میشود.

Povie:

این گردنبند عجیب و غریب را میتوانید با تمامی گوشی های هوشمند توسط مگنتی که در پشت ان نصب است سازگار کنید.

در این صورت این اولین گجتی است که شما میتوانید توسط ان با گوشی موبایلتان,هم فیلم های شخصی تان را گرفته و هم کارتان را انجام دهید.(اصطلاحا pov)

همانند عکس های سلفی,میتوانید وقایع جالب در زندگی روزمره ی خود را توسط این گجت عجیب ثبت کنید و در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

با ورود این گجت,بوجود امدن یک گوشی هوشمند مانند گردنبند و یا اداتی از این دست دور از ذهن به نطر نمیرسدو قیمت povie در حال حاضر حدود ۵۰ دلار میباشد.

آتلیه عکس کودک شایان | دانستنیهای عکاسی

آتلیه تخصصی کودک و بارداری شایان همراه شماست…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *